• Wybierz kraj, w którym rozliczasz VAT: Polska
  • Zmień

Kraj dostawy:

Koszyk

O firmie

Od dotarcia do właściwych kandydatów, aż po zatrudnienie pracowników.

Praca rekrutera jest pełna wyzwań i wymaga dużego zaangażowania. Doskonale to rozumiemy, dlatego stworzyliśmy HRlink, system rekrutacyjny, który wspiera rekruterów na każdym etapie procesu rekrutacji: od dotarcia do właściwych kandydatów, aż po zatrudnienie pracowników.


Jesteśmy

szczecińską firmą z branży IT, na rynku działamy od 2012 roku.


Wiemy

jak cenna jest oszczędność czasu i uporządkowanie pracy rekrutera. Właśnie dlatego stworzyliśmy HRlink.pl - kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie rekrutacji.


Rozwijamy się

jesteśmy jedną z 50. najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej i dwukrotnym laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

 

HRtech

naszymi narzędziami i rozwiązaniami wspieramy rekruterów, ekspertów Employer Branding, pracodawców i managerów nie tylko w skutecznej rekrutacji, ale tez onboardingu, tworzeniu programów poleceń pracowniczych, budowaniu marki pracodawcy. Wszystko za pomocą nowoczesnych rozwiązań, które stale doskonalimy.

Uczymy

innych rekruterów, HR-owców, ekspertów EB, jak na konkurencyjnym rynku pracy pozyskiwać i dbać o rozwój talentów. Zajrzyj na blog HRlink, blog HR Goldenline. Każdego miesiąca pomagamy ponad 30 000 ekspertów nie tylko z obszaru HR w śledzeniu nowinek, rozwoju czy podnoszeniu swoich kompetencji - także poprzez webinary czy eksperckie e-booki i raporty.